Повідомлення!!!!!!!!

Адміністрація КП “Галичводоканал” інформує Вас, що згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів разом із публічною офертою, були доведені до відома споживачів через офіційний сайт підприємства. Такий договір є публічним договором в розумінні ст. 633 ЦК України, тобто, його дія поширюється на мешканців м. Галича і умови такого договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.
Згідно з п.1 ч.3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги.
На Вашу адресу було направлено два примірники договору про надання послуг з вивезення та утилізації твердих побутових відходів.
Відповідно до ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», якщо споживач (інша особа, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача), який отримав проект договору (змін до нього) від виконавця комунальної послуги, не повідомив протягом 30 днів про свою відмову від укладання договору (внесення змін) та не надав своїх заперечень або протоколу розбіжностей до нього, а вчинив дії, які засвідчують його волю до отримання (продовження отримання) відповідної комунальної послуги від цього виконавця (у тому числі здійснив оплату наданих послуг), договір (зміни до нього) вважається укладеним у редакції, запропонованій виконавцем комунальної послуги, якщо інше не передбачено цим Законом.

У зв’язку із не направленням Вами на адресу КП «Галичводоканал» Ваших пропозицій, заперечень та протоколу розбіжностей до запропонованого Вам договору про надання послуг з вивезення побутових відходів, КП «Галичводокананал» вважає укладеним з Вами договір про надання послуг з вивезення побутових відходів з 03.01.2018 року та включило Вас до абонентської бази по нарахуванню послуг з вивезення побутових відходів, про що Вас ставить до відома.
Директор КП «Галичводоканал» Л.Б. Нагірняк